top of page

TARTI MUAYENE

FS Otogaz, 31.01.2014 tarihi itibariyle Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından verilen "Tartı Aletleri Muayene ve Damgalama Yetki Belgesi" sahibi olarak yeni yapılanmasıyla, FS Otogaz ve Metroloji Hizmetleri adı altında, Kocaeli ve Yalova'da söz konusu hizmeti de değerli müşterilerine sunmaya başlamıştır. Yeni işimizde de siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak öncelikli amacımız olacaktır.

Tartı Aletlerinin Periyodik Muayene Zamanı ve Müracaat Şekli

Tartı aletlerinin periyodik muayene süresi iki yıldır. Muayene süresi, tartı aletinin damgalandığı yıldan itibaren başlayarak yıl olarak hesaplanır ve sürenin dolmasıyla birlikte takip eden yılın Ocak ayının başından Şubat ayının sonuna kadar yetkili Muayene İstasyonlarına dilekçe verilmesi gereklidir. İletişim bölümünden bize ulaşırsanız Talep Formu şablonumuzu yollayarak işinizi kolaylaştırabiliriz.

Hizmet verdiğimiz tartı aletleri tipleri:

Otomatik kütle belirleme terazileri
Otomatik gravimetrik dolum terazileri
Sürekli toplayıcılar
I., II. ve III. sınıf otomatik olmayan tartı aletleri
Tartım kapasitesi 2000 kg. a kadar (2000 kg. dahil) okuma, çıktı verebilme veya başka elektronik cihazlara bağımlı çalışabilme özelliğine sahip III. Ve IV. sınıf otomatik olmayan tartı aletleri.

2021 Fiyat Listesi için tıklayınız.

Boş Talep Formu indirmek için tıklayınız.

 

Talep formunuzu elden verebilir ya da taratarak cagla@fsotogaz.com adresine yollayabilir, taratamıyorsanız fotoğrafını çekerek WhatsApp'tan 0552 272 1 272 no'lu telefona yollayabilirsiniz.

Formun kaşeli ve imzalı olması, firma bilgilerinin ve özellikle adres ve telefonun okunur olması önemlidir (adreste muayene yapılacağı için).

REFERANSLARIMIZ

logolar 3.png
logolar 4.png
logolar.png
logolar 2.png
bottom of page