top of page

OTOGAZ

Şirketimiz, 1997 senesinden bu yana, kalitede öncü İtalyan markası BRC' nin Yetkili Servisliğini yapmaktadır. 97' den bu yana tek amacımız, bulunduğumuz bölgede, hizmet verdiğimiz müşterilere daha iyi ve daha kaliteli hizmet verebilmektir.  Değişen Türkiye' nin rekabet koşullarında ve bilinç düzeyi artan müşterilerin beklenti ve isteklerine sürekli yenilenen markamızla ve yaklaşık 10 senedir değişmeyen kadromuzla gurur duyacağımız şekilde hizmet vermeye çalışıyoruz

BRC Sequent 32

      Ürünlerimiz

BRC’nin en yeni modeli olan Seq32, 3-4 silindirli sıfır ve ikinci el araçlarda maksimum performans ve ekonomi sağlar. EOBD bağlantısı gibi yeni fonksiyonları sayesinde araç parametrelerini eksiksiz okuyup, en hassas kalibrasyonu yapar.
Benzin enjektör yapısı uygun araçlarda manifold delmeden, soket tipi uygun araçlarda kablo kesmeden montaj yapılır, aracınızın orijinalliğine sizin kadar önem verir.

Ekipmanlar

1. ECU (ELEKTRONİK KONTROL ÜNİTESİ)

Daha hızlı ve performansı yüksektir. 32 MGH mikro işlemci kullanan yeni 32 pinli ECU’lar; BRC R&D bölümünde geliştirilmiş ve BRC tesislerinde üretilmiştir. Kompakt elektronik dizaynı ve kullanılan yüksek teknolojisi sayesinde ebatları küçültülmüş ve kontrol hızı artırılmıştır.
EOBD II bağlantısı sayesinde en hassas ayarları yapabilme ve aracın gerçek zamanlı parametrelerini kontrol edebilme imkanı sağlar.

2. ENJEKTÖR

Patentli, taklidi mümkün olmayan enjektörü diğerlerinden ayıran en önemli özellik benzin enjektörleri ile aynı yapıya sahip olması ve aynı mantıkta çalışmasıdır. Bakım, ayar, temizlik gibi işlemler gerektirmez. Bu özellikleri sayesinde en hassas ayarların yapılmasına imkan sunar ve daima ilk günkü performansı ile çalışır.

3. REGÜLATÖR

Yılların getirdiği deneyim sayesinde kompakt olarak tasarlanan Genius regülatörler, kolay montaj imkanı sağlar. En yüksek motor gücüne sahip araçlarda bile sorunsuz çalışır, maksimum performans sunar.

4. YAKIT SEÇİCİ ANAHTAR

Küçük ebatlarda modern tasarımına entegre siren eklenmiştir.

LDI (LİKİT SİSTEM)

LDI sistemi, BRC’nin yeni jenerasyon direkt enjeksiyonlu motorlar için geliştirdiği LPG sistemidir. LDI, direkt enjeksiyonlu motorların orijinal özelliklerini daha ileri taşıyarak yüksek güç ve tasarruf sağlar.

Aracın orijinal benzin enjektörlerini kullanarak doğrudan yanma odasına likit halde yakıt püskürterek tork artışı elde eder. Araç ilk marştan itibaren LPG ile çalıştığı için benzin kullanımı olmaz, yakıt tasarrufu artar.

 

 

Ekipmanlar

1. LPG Tankı

2. LPG Pompası

3. Ekstra Benzin Pompası

4. Yakıt Seçici Ünite (FSU)

5. Yüksek Basınç Pompası

6. Yakıt Sıcaklık Sensoru

7. Elektronik Kontrol Ünitesi (ECU)

8. Yakıt Seçici Anahtar

9. Yakıt Dolum Filtresi

GFI EZ-GO SIRALI SİSTEM LPG KİTİ

GFI LPG Sistemleri alternatif teknolojiler kullanarak en uygun maliyetle dönüşüm yapılmasını sağlar. Araç dönüşümünde performans ve kaliteden taviz vermez; GFI tecrübesini ve kalitesini en iyi şekilde yansıtır. GFI LPG Sistemleri, uygun fiyatı ve gelişmiş teknolojisiyle araçların LPG’ye dönüşümünde yüksek maliyetli kitlere bağımlılığı ortadan kaldırır.

SDI (SIRALI DİREKT ENJEKSİYON) LPG KİTİ

SDI, direkt enjeksiyonlu araçlarda uygulanan Sequent Gaz Fazı sistemidir. Sequent sistemleri gibi enjektör ile manifolda gaz fazında yakıt gönderir. Kolay uygulanması ve LDI sistemine göre daha uygun fiyatının olması, kullanıcıya dönüşüm maliyetinde avantaj sağlar.

 

 Ekipmanlar

1. 1 SDI ECU

2. 1 Genius MB regülatör

3. 1 ET98 LPG Gaz Valfi

4. 3, 4, 5 veya 6 silindir sayısına göre LPG enjektörü

5. 1 sıcaklık basınç sensörü

6. 1 FJ1 filtre

7. 1 Yakıt seçici anahtar

8. 1 Map sensörü

9. Su hortumu

10. Gaz hortumu

11. Enjektör ve vakum hortumu

12. Montaj seti

bottom of page